GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål 9254181
*
nr 925 4181
Skål
Konstglas, 50-tal, längd: 37
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:13:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 16:10:32
1
150 kr
10/11 20:29:47
2
150 kr
10/11 20:29:47
1
150 kr (Budbetjänt)
10/11 20:30:22
2
250 kr
13/11 22:49:00
1
250 kr
13/11 22:49:00
2
250 kr (Budbetjänt)
17/11 15:00:00
3
350 kr
17/11 20:06:59
4
350 kr
17/11 20:06:59
3
350 kr (Budbetjänt)
17/11 20:08:17
4
Vinnande bud
17/11 20:09:54
4
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glaskonst konstglas skål
-
4176 Skålfat
Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. "Karneval", Gu..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:00
-
5035 Terrin
Villeroy & boch. Höjd: 23cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:31
-
5037 Vas & skålar
3 st, Tilgman Keramik. Längd: 15-21cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:42
*
Skål
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 4181
Skål
Konstglas, 50-tal, längd: 37
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/11 16:10:32 | 1 | 150 kr |
10/11 20:29:47 | 2 | 150 kr |
10/11 20:29:47 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
10/11 20:30:22 | 2 | 250 kr |
13/11 22:49:00 | 1 | 250 kr |
13/11 22:49:00 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
17/11 15:00:00 | 3 | 350 kr |
17/11 20:06:59 | 4 | 350 kr |
17/11 20:06:59 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
17/11 20:08:17 | 4 | Vinnande bud |
17/11 20:09:54 | 4 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glaskonst konstglas skål
-
4176 Skålfat
Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. "Karneval", Gu..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:00 -
5035 Terrin
Villeroy & boch. Höjd: 23cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:31 -
5037 Vas & skålar
3 st, Tilgman Keramik. Längd: 15-21cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:42